Топ Новини

Європейський чиновник звинуватив Ківалова у спотворенні своїх слів

16 березня 2012 в 08:48
Президент GRECO спростував заяву Ківалова про те, що Рада Європи виступає проти декриміналізації ст. 364 і ст. 365 Кримінального кодексу України.

Президент GRECO Маріан Мрчела заперечує висловлювання депутата від Партії регіонів Сергія Ківалова про те, що GRECO нібито виступає проти декриміналізації ст. 364 і ст. 365 Кримінального кодексу України, за якими, зокрема, засуджено екс-прем'єра України Юлію Тимошенко.

«Заяви, зроблені паном Ківаловим у ЗМІ, є брутальним перекручуванням того, що я насправді сказав. А саме: звертаючись до Комітету з юридичних справ і прав людини Парламентської Асамблеї Ради Європи, я послався на звіти GRECO, які відзначають, що у пошуках ефективної відповіді на питання корупції деякі держави-члени дійсно застосовують положення щодо порушення довіри чи зловживання владою. Статті 364 та 365 Кримінального кодексу України, які передбачають відповідальність за зловживання і перевищення службових повноважень, не були предметом цього оцінювання і, відповідно, не досліджувалися GRECO», - заявив він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Ківалов заявив, що у разі декриміналізації ст. 364 і ст. 365 Кримінального кодексу Україні загрожують санкції з боку Парламентської асамблеї Ради Європи. Він посилався на засідання GRECO, на якому начебто висловлювалися подібні пропозиції.

Як повідомлялося, 8 лютого Верховна Рада відмовилася розглядати відразу три законопроекти, які передбачали декриміналізацію статей 364 і 365 Кримінального кодексу України.

26 січня Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію щодо України, в якій, зокрема, рекомендувала внести зміни до статей 364 і 365 Кримінального кодексу та привести їх у відповідність до стандартів Ради Європи. У разі невиконання рекомендацій Україні загрожують санкції.

Читайте також:

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду за позовами Луценка і Тимошенко

В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

ПР: Декриміналізація статей Тимошенко загрожує Україні санкціями

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...