Європейські експерти впевнені, що вибори нічого не змінять у відносинах України та ЄС

18 жовтня 2012 в 16:26
20% експертів з аналітичних центрів країн ЄС вважають, що відносини між Україною та ЄС після парламентських виборів тільки погіршаться, 67% - що залишаться колишніми. І тільки один експерт вірить у незначне поліпшення.
ukraina_ES_evroflag_euroflag_europarlament.jpg
kmu.gov.ua

Більшість європейських експертів вважають, що відносини між Україною та Європейським Союзом після парламентських виборів в Україні не зміняться, свідчать результати дослідження «Три сценарії розвитку відносин Україна-ЄС після виборів 2012 року» Інституту світової політики.

За словами першого заступника керівника Інституту світової політики Сергія Солодкого, дослідження базувалося на інтерв'ю європейських експертів на тему сценарію розвитку відносин між Україною та ЄС в залежності від проведення виборів. В цілому, в опитуванні брали участь 24 експерта.

За його словами, 67% експертів з аналітичних центрів країн ЄС не вірять у те, що відносини між Україною та ЄС зміняться після парламентських виборів. На їхню думку, відносини збережуть «статус-кво». 20% експертів вважають, що відносини погіршаться, один експерт вірить у незначне поліпшення і кілька експертів обрали пункт розвитку відносин за власним сценарієм.

На прес-конференції зазначалося, що парламентські вибори 2012 року в Україні є ключовим моментом у відносинах України та ЄС і від визнання виборів вільними і чесними залежить вирішення стратегічного питання для обох сторін - підписання і ратифікації угоди про асоціацію.

При цьому особливість майбутніх виборів полягає в тому, що ЄС буде відслідковувати не тільки процес виборчої кампанії і голосування, але й брати до уваги післявиборчий період, і спостерігати, як буде формуватися більшість у парламенті. На думку Солодкого, саме з цим пов'язано перенесення саміту Україна-ЄС.

Читайте також:

Саміт Україна-ЄС відбудеться після відставки уряду


Хорошковський визнав, що Януковича не пускають в ЄС через вибіркове правосуддя в Україні

Посол ЄС: В Україні є політв'язні

Представник України при ЄС стверджує, що в нас «реальна євроінтеграція», а не "м'яка ізоляція»

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...