Топ Новини

Європарламент сподівається на завершення роботи щодо угоди про асоціацію з Україною до кінця року

28 червня 2011 в 07:51
Голова Європарламенту Єжи Бузек сподівається, що роботу над угодою про асоціацію між Євросоюзом та Україною буде завершено упродовж головування Польщі в ЄС, тобто, до кінця року. Про це він заявив у ході чат-конференції в понеділок, 27 червня.

 

Оцінюючи останні події в Україні, Є.Бузек виділив дві новини. Гарна, за його словами, полягає в тому, що в Україні з’явилася стабільність. Погана ж стосується того, що в керівництва Євросоюзу виникли сумніви, чи справді діють в Україні демократичні принципи, зокрема, вільно функціонує судова система, чи можуть вільно, без тиску, працювати засоби масової інформації.

Водночас Є.Бузек підкреслив, що Україна залишається головним партнером Євросоюзу на Сході, і він очікує, що роботу над угодою про  асоціацію вдасться завершити іще під час польського головування в ЄС. Відповідні функції Варшава перебирає на себе у липні й виконуватиме їх до кінця року.

Є.Бузек також повідомив, що впродовж наступних шести місяців двері до ЄС мають відкритися для Сербії, не дивлячись на те, що Брюссель все ще очікує на видачу Міжнародному трибуналу в Гаазі кількох сербських воєнних злочинців. У цьому процесі, на думку Є.Бузека, взірцем має бути Хорватія.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...