Європарламент схвалив вступ Хорватії до Євросоюзу

2 грудня 2011 в 08:25
Європейський парламент у четвер, 1 грудня, переважною більшістю голосів схвалив пропозицію про прийом Хорватії до складу Євросоюзу. На підтримку відповідної пропозиції проголосували 564 депутати, 38 парламентаріїв виступили проти і 32 утрималися.
khorvatia_dubrovnik.jpg
sovet.travel

У результаті Хорватія зможе підписати договір про вступ до Євросоюзу вже 2 грудня під час саміту ЄС у Брюсселі. Для участі в церемонії до Брюсселя прибудуть президент Хорватії Іво Йосипович і прем'єр-міністр Ядранка Косор. Після цього договір про прийом Хорватії в ЄС повинні будуть ратифікувати парламенти всіх країн - членів цієї організації. Якщо цей процес буде завершено у встановлені терміни, то Хорватія стане 28 повноправним членом Євросоюзу з 1 січня 2013 року.

Депутати Європарламенту констатували, що Хорватія дозріла для того, щоб бути прийнятою в ЄС. У той же час вони закликали її активізувати боротьбу з корупцією та організованою злочинністю. Голова Європарламенту Єжи Бузек зазначив, що уряд у Загребі має покращити систему юстиції і захист основних прав громадян, а також зробити публічно-правове управління більш прозорим.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...