Топ Новини

Єврокомісія у своїй доповіді засудить вибіркове правосуддя в Україні

11 травня 2012 в 10:38
Окрім вибіркового правосуддя в Україні, доповідь Єврокомісії містить інші проблемні питання, що викликають стурбованість в Європі.
euroflag_ukr_es_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Чергова доповідь про прогрес України щодо імплементації Європейської політики сусідства буде враховувати низку негативних тенденцій, які на сьогоднішній день викликають занепокоєння у європейської сторони. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на високопоставленого представника Єврокомісії.

«Коли ми розглядаємо імплементацію Європейської політики сусідства щодо України, то бачимо кілька тенденцій, які не є позитивними. Мова йде, наприклад, про вибіркове правосуддя», - сказав представник ЄК.

Він зазначив, що ці та інші проблемні питання, що викликають занепокоєння у європейської сторони, будуть відзначені у доповіді про прогрес України та у комюніке Єврокомісії для Ради ЄС та Європарламенту про Європейську політику сусідства.

Азарова покликали у Брюссель 15 травня

Як повідомили в Єврокомісії, затвердження пакету доповідей про стан імплементації Європейської політики сусідства за 2011 рік відбудеться 15 травня у Брюсселі. У цей же день презентацію документів проведуть високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кетрін Ештон і єврокомісар з політики розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Окрім комюніке Єврокомісії та доповіді щодо України, будуть оприлюднені доповіді щодо 11 інших держав, які виконують плани щодо європейської політики сусідства, а також регіональні доповіді про Східне партнерство та Південному Середземномор'ї. «І вперше ми підготували і представимо рекомендації для країн-партнерів, на виконанні яких вони повинні зосередитися протягом наступних місяців поточного року», - зазначив представник Єврокомісії.

Читайте також:

Єврокомісар Фюле: Для євроінтеграції Україні необхідні глибокі демократичні реформи

Клюєв запевнив ЄС, що євроінтеграція — стратегічний пріоритет України

Азаров: Закривати шлях до Європи можуть тільки негідники

Порошенко вірить, що у відносинах з ЄС Україна ще може «зберегти обличчя»

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...