Євродепутат вважає, що візи для українців потрібно вблагати незалежно від виборів

25 вересня 2012 в 17:30
Депутат Європарламенту з Польщі сподівається, що його колеги ратифікують подальше спрощення віз з Україною незалежно від результатів виборів. У Європарламенті були чутні голоси щодо того, що ратифікація до виборів може мати вигляд «політичного подарунка» керівній партії. Тому її перенесли на період після виборів.
viza_es.jpg
novosti.travel

Депутат Європарламенту Павло Залевський (група народних партій, Польща) сподівається, що Європейський парламент ратифікує подальше спрощення віз з Україною незалежно від результатів виборів. Про це Залевський заявив сьогодні, виступаючи на конференції, організованій Європейським політичним центром і фондом «Українська політика».

«Я сподіваюся, що якими б не були результати виборів, ця угода, дуже потрібна і буде ратифікована парламентом», - сказав він. Депутат зазначив, що Європарламент вирішив відкласти розгляд угоди про внесення змін до угоди про спрощення візового режиму з Україною на період після виборів, оскільки в Європарламенті лунали голоси щодо того, що ратифікація до виборів може мати вигляд «політичного подарунка» керівній партії.

- Найчастіше українцям відмовляють у візах країни західної Європи

- Україна і ЄС підписали угоду про спрощення видачі віз для деяких категорій українців


Як повідомлялося, угода про спрощення візового режиму між Україною та ЄС діє з 2008 року. 23 липня нинішнього року міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле підписали в Брюсселі зміни до цієї угоди. Зміни передбачають подальше спрощення у вимогах з подачі документів при наданні заявок на візи для журналістів та водіїв міжнародних вантажних і пасажирських перевезень, а також спрощення для технічного персоналу, який супроводжує журналістів, близьких рідних громадян однієї з країн ЄС, осіб, які супроводжують тих, хто подорожує з метою вирішення медичних проблем, представників громадянського суспільства, які направляються для участі у семінарах, тренінгах тощо, осіб, які їдуть для участі в міжнародних виставках симпозіумах і семінарах, а також представників релігійних організацій, які беруть участь в офіційних транскордонних програмах співробітництва ЄС.

Нові домовленості також передбачають більш чітке визначення, кому, коли і на який період повинні видаватися багаторазові візи.

Читайте також:

Євросоюзу запропонували радикальну реформу: один президент, єдина армія і універсальна віза

І влада, і опозиція запевнили Брюссель у своїй перемозі на виборах і пообіцяли співробітництво

Євросоюз вирішить подальшу долю відносин з Україною після виборів

30 тисяч українців можуть отримати польські паспорти

Нас не дуже чекають у Євросоюзі. Може, через десять років, - Азаров

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...