Євродепутат вважає, що візи для українців потрібно вблагати незалежно від виборів

Поділитися
© novosti-turbiznesa.info
Депутат Європарламенту з Польщі сподівається, що його колеги ратифікують подальше спрощення віз з Україною незалежно від результатів виборів. У Європарламенті були чутні голоси щодо того, що ратифікація до виборів може мати вигляд «політичного подарунка» керівній партії. Тому її перенесли на період після виборів.

Депутат Європарламенту Павло Залевський (група народних партій, Польща) сподівається, що Європейський парламент ратифікує подальше спрощення віз з Україною незалежно від результатів виборів. Про це Залевський заявив сьогодні, виступаючи на конференції, організованій Європейським політичним центром і фондом «Українська політика».

«Я сподіваюся, що якими б не були результати виборів, ця угода, дуже потрібна і буде ратифікована парламентом», - сказав він. Депутат зазначив, що Європарламент вирішив відкласти розгляд угоди про внесення змін до угоди про спрощення візового режиму з Україною на період після виборів, оскільки в Європарламенті лунали голоси щодо того, що ратифікація до виборів може мати вигляд «політичного подарунка» керівній партії.

- Найчастіше українцям відмовляють у візах країни західної Європи

- Україна і ЄС підписали угоду про спрощення видачі віз для деяких категорій українців


Як повідомлялося, угода про спрощення візового режиму між Україною та ЄС діє з 2008 року. 23 липня нинішнього року міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефан Фюле підписали в Брюсселі зміни до цієї угоди. Зміни передбачають подальше спрощення у вимогах з подачі документів при наданні заявок на візи для журналістів та водіїв міжнародних вантажних і пасажирських перевезень, а також спрощення для технічного персоналу, який супроводжує журналістів, близьких рідних громадян однієї з країн ЄС, осіб, які супроводжують тих, хто подорожує з метою вирішення медичних проблем, представників громадянського суспільства, які направляються для участі у семінарах, тренінгах тощо, осіб, які їдуть для участі в міжнародних виставках симпозіумах і семінарах, а також представників релігійних організацій, які беруть участь в офіційних транскордонних програмах співробітництва ЄС.

Нові домовленості також передбачають більш чітке визначення, кому, коли і на який період повинні видаватися багаторазові візи. !zn

Читайте також:

Євросоюзу запропонували радикальну реформу: один президент, єдина армія і універсальна віза

І влада, і опозиція запевнили Брюссель у своїй перемозі на виборах і пообіцяли співробітництво

Євросоюз вирішить подальшу долю відносин з Україною після виборів

30 тисяч українців можуть отримати польські паспорти

Нас не дуже чекають у Євросоюзі. Може, через десять років, - Азаров

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі