Євгенію Тимошенко нагородили медаллю Crans Montana за внесок у захист демократії

19 жовтня 2012 в 19:41
Crans Montana Forum заснований в 1986 році, тісно співпрацює з ООН, ЮНЕСКО, ЄС та іншими інститутами для забезпечення стабільності, безпеки і поваги прав людини в світі. Юлію Тимошенко нагородили медаллю форуму в 2005 році, нагороду отримала її дочка.

Дочка Юлії Тимошенко Євгенія в п'ятницю, 19 жовтня, нагороджена медаллю форуму Crans Montana за внесок у захист демократії і прав людини, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

«Ваша мама у в'язниці. Зараз ви боретеся зі злом, весь вантаж знаходиться на ваших плечах. Поки ваша мама не з вами, поки вона у в'язниці, наш форум допоможе вам, і ми будемо з вами. Коли Юлія Тимошенко, яка зараз потерпає, вийде з цього пекла в сяйві світла ранку - Україна буде інтегрована в глобальний демократичний світ», - сказав глава і засновник форуму Жан-Поль Картерон, нагороджуючи Євгенію Тимошенко.

У свою чергу Євгенія Тимошенко подякувала за нагороду. «Я, моя мама, всі люди, які страждають від несправедливості і приниження їхніх прав, сьогодні відчули вашу солідарність. Повертаючись в Україну, я відчуваю силу і мужність», - підкреслила вона.

«Моя мама жертвує собою і живе боротьбою за Україну. Для неї неможливо здатися. Я дуже пишаюся її боротьбою за демократію. Я борюся за неї не тільки тому, що я її дочка. Я борюся за неї як українка, яка знає, що якщо вона буде на волі, в України з'явиться шанс, шанс на демократичне майбутнє», - заявила Євгенія Тимошенко.

19 жовтня Євгенія Тимошенко та заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря брали участь у форумі Crans Montana в місті Женева (Швейцарія).

Crans Montana Forum заснований в 1986 році, тісно співпрацює з ООН, ЮНЕСКО, ЄС та іншими інститутами для забезпечення стабільності, безпеки і поваги прав людини в світі.

Юлія Тимошенко отримала нагороду Crans Montana Forum «За боротьбу за демократичні цінності» в 2005 році.

Читайте також:

Тимошенко попросила повернути її з клініки в колонію

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

Євросуд з прав людини зайнявся скаргою Тимошенко

Німеччина має намір блокувати підписання Угоди про асоціацію з Україною, поки Тимошенко у в'язниці

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...