Топ Новини

Євгенія Тимошенко: Відшкодовувати збитки «Нафтогазу» ніхто не буде

10 січня 2012 в 06:34
Донька Юлії Тимошенко Євгенія заявляє, що рішення суду про зобов’язання екс-прем'єр-міністра компенсувати НАК "Нафтогаз України" нібито завдані збитки є незаконним і через це - неможливим для виконання.
eugeniya.jpg
ictv.ua

"Таких фінансових ресурсів у нас немає і ніколи не було. Це неможливо. Так хоче режим, але це не означає, що так буде", - сказала Євгенія Тимошенко в інтерв’ю телеканалу ТВі.

Як відомо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі та виплати компенсації НАК "Нафтогаз України" в розмірі 1,5 мільярдів гривень за нібито завдані збитки в результаті реалізації газових контрактів, підписаних за часів її прем’єрства з Росією у 2009 році.

У грудні 2011 року колишній начальник управління претензійно-позовної роботи НАК "Нафтогаз України" Ігор Кость заявив, що компанія не проводила жодних розрахунків збитків, нібито завданих компанії внаслідок укладення у 2009 році газових контрактів з Росією. "Фактично все ґрунтувалося на матеріалах досудового слідства. Генеральна прокуратура порахувала збитки і фактично запропонувала НАК "Нафтогаз України" заявити позов на компенсацію цих збитків. Я його оголошував у суді, до цих пір соромно за нього", - сказав І.Кость.

Колишній представник цивільного позивача у газовій справі проти Ю.Тимошенко пояснив, що збитками вважається різниця між закупівельною ціною та ціною реалізації товару.

"Збитки виникають тоді, коли ціна закупівлі більше ніж ціна продажу, і збитки завжди відображаються в даних бухгалтерського обліку. Але такої ситуації у нас немає. Про збитки можна говорити лише тоді, коли буде встановлено факт, що хтось завищив або занизив ціну. Такого факту не встановлено. Такої методики, за якою розрахувала Генеральна прокуратура, і з цим погодився суд, не існує для визначення збитків", - резюмував І.Кость.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...