ЄС офіційно визнав опозиційну Сирійську національну раду

27 лютого 2012 в 14:48
Євросоюз визнав Сирійську національну раду законним представником сирійців.

Європейський союз (ЄС) офіційно визнав опозиційну Сирійську національну раду, йдеться в постанові, прийнятій у понеділок, 27 лютого, на Раді міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

"ЄС визнає Сирійську національну раду законним представником сирійського народу, який прагне до мирних демократичних змін. ЄС підтримує сирійську опозицію в її боротьбі за свободу, гідність і демократію", - наголошується в документі.

"ЄС готовий активізувати взаємодію з усіма представниками сирійської опозиції, які прихильні до ненасильства, залучення у процес різних політичних сил і демократичних цінностей, у міру їхнього прогресу у формуванні широкої і всеосяжної платформи", - наголошується в документі.

"Він настійно закликає сирійську опозицію сформувати представницький координаційний механізм під егідою Ліги арабських держав і узгодити набір загальних принципів роботи у напрямку організованого і мирного переходу до демократичної і стабільної Сирії, в якій гарантуються права меншин і де всі громадяни користуються рівними правами, незалежно від політичних переконань, етнічної чи релігійної приналежності", - йдеться в документі.

Читайте також:

Сирійська опозиція створила Національну раду для боротьби з режимом


Сирійська армія відновила обстріл міста Хомс: десятки вбитих

Сирійці захопили посольство Росії в Лівії, протестуючи проти вето у Радбезі ООН

У Сирії в зіткненнях між урядом і опозицією загинули 55 людей

Сім'я президента Сирії намагалася втекти з країни

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...