Екзит-поли по-грузинськи: Дані відрізняються на десятки відсотків

1 жовтня 2012 в 16:59
Результати екзит-полів в Грузії свідчать про перемогу опозиції. Проте різниця у десятки відсотків говорить про те, що такі дані соціології можуть бути поставлені під сумнів.

Після завершення голосування на парламентських виборах у Грузії в 20:00 за місцевим часом (о 19:00 за Києвом) було оприлюднено дані екзит-полів, які показують перемогу опозиції.

Згідно з результатами Edisson Research (на 16:00), опублікованих телеканалами «Імеді» і «Руставі-2», у блоку «Іванішвілі-Грузинська мрія» - 51%, «Єдиний Національний рух Грузії» отримав 41%.
 
За даними екзит-полу GFK (на 17:30), які відразу після закінчення голосування оприлюднив «Громадський мовник Грузії», у блоку «Іванішвілі-Грузинська мрія» - 35%, «Єдиний Національний рух Грузії» отримало 30%. При цьому 32% опитаних не сказали, за кого проголосували, а відсотки, що залишилися отримала партія «Християн-демократичний рух» і Лейбористська партія.
 
Блок «Іванішвілі-Грузинська мрія» отримав 63%, «Єдиний Національний рух Грузії» - 27%, дані екзит-полу, проведеного компаніями «Penn Schoen Berland» і «Oxford», відразу після закінчення голосування оприлюднив телеканал «Маестро».
 
За даними Barceló & Company, екзит-пол якої був замовлений Лігою виборців Грузії, 70,24% підтримали блок «Бідзіна Іванішвілі - Грузинська мрія», 24,66% підтримали правлячу партію «Єдиний національний рух».
 
Нагадаємо, що з наступного року у зв'язку зі змінами в конституції грузинський парламент набере більшої сили, а президент стане фігурою, залежною від прем'єр-міністра.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...