Експертне опитування Центру Разумкова: Головний напрям – вступ до ЄС

16 грудня 2011 в 12:38
Головний інтеграційний напрям для України – вступ до ЄС. У цьому переконана абсолютна більшість (76,5%) українських експертів, опитаних Центром Разумкова.
euroflag__ukrflag-4.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Вступ до Митного союзу підтримує лише кожен десятий (10,8%).

Найбільшою мірою укладенню Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС загрожують – внутрішньополітична ситуація в Україні (77,5%), вплив Росії (49%), недовіра до нинішнього керівництва країни (40,2%).

Також помітним негативним фактором, на думку експертів, є загальне критичне ставлення до України окремих країн ЄС (27,5%).

Експерти, підтримуючи євроінтеграційний напрям зовнішньої політики України, неоднозначно ставляться до наполягань української сторони про внесення до Угоди про Асоціацію положення про перспективу членства України в ЄС. Підтримують таку позицію влади 37,3% опитаних, не погоджуються з цим – 47,1%.

Експертне опитування проведене Центром Разумкова з 16 по 30 листопада 2011 року Опитано 102 експерти – народні депутати України, представники центральних і регіональних органів виконавчої влади, державних і неурядових дослідницьких структур, вищих закладів освіти у Києві та регіонах України, ЗМІ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...