Топ Новини

Експерти дали Королевській один шанс з десяти на проходження в Раду

1 жовтня 2012 в 13:34
Незважаючи на значні фінансові можливості, партія Королевської опиниться за бортом нового парламенту. Так вважають 45 із 49 українських експертів. Проходження в Раду «Свободи» прогнозує майже половина експертів.
korolevskaya_18.JPG
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Більшість експертів вважають, що 5%-й виборчий бар'єр подолають чотири політичні сили: Партія регіонів, «Батьківщина», «УДАР» і КПУ.Про це свідчать результати експертного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи».

При цьому думки експертів майже розділилися щодо першості Партії регіонів або ВО «Батьківщина» і щодо третього місця «УДАРу» або КПУ.

Менше половини експертів прогнозують проходження до Верховної Ради ВО «Свобода» і тільки четверо з 49 - потрапляння до парламенту партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!».

- «Липові» соціологи найчастіше завищують рейтинг Королевської

Абсолютна більшість експертів вважають, що найкращі фінансові можливості має Партія регіонів, а також партія «Україна - Вперед!». Так само абсолютна більшість експертів вважають, що Партія регіонів має найбільший адміністративний ресурс.

«Брудні» методи і технології щодо політичних суперників найбільше застосовує Партія регіонів. Інші партії згадувалися експертами у 5 разів рідше.

На думку більшості експертів, найбільш успішно виборчі кампанії проводять КПУ, «УДАР» і Партія регіонів. Разом з тим виборчі кампанії партії «Україна - Вперед!», «Батьківщини» і партії «Наша Україна» експерти вважають найменш успішними.

Найбільш кваліфіковану команду, на думку експертів, мають Партія регіонів, «УДАР» та «Батьківщина».

Опитування експертів проводив фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва з 24 по 28 вересня 2012 року. Всього було опитано 49 експертів.

Читайте також:

У Раду проходять 4 партії, шанси Королевської зменшуються

Учасники виборів назвали головні «брудні» технології виборчої кампанії-2012

Соціологи склали портрет ідеального депутата

Впевнено проходять у Раду, як і раніше тільки чотири партії

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...