Топ Новини

Екс-представник «Нафтогазу» в суді встав на бік Тимошенко

12 грудня 2011 в 16:10
Колишній начальник управління претензійно-позовної роботи НАК «Нафтогаз Україна» Ігор Кость, який представляв компанію в «справі Тимошенко», заявляє, що пред'явлені екс-прем'єру Юлії Тимошенко збитки в розмірі 1,5 млрд грн у даних бухгалтерського обліку компанії відсутні.
tymoshenko_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомив І.Кость сьогодні на прес-конференції, «збитки виникають тоді, коли один суб'єкт господарської діяльності закуповує у другого якийсь товар за ринковою ціною і продає цей товар: збитки виникають тоді, коли ціна закупівлі більше ціни продажу, та збитки завжди відображаються в даних бухгалтерського обліку ... Але такої ситуації у нас немає».

При цьому І.Кость зазначив, що «про збитки можна говорити лише тоді, коли буде встановлено факт, що хтось завищив або занизив. Такого факту не встановлено. Такої методики, за якою розрахувала Генеральна прокуратура і з цим погодився суд, не існує для визначення збитків».

«Заявляю ще раз, збитки в такій формі, в такому порядку, які обчислені та представлені ... в даних бухгалтерського обліку «Нафтогазу» не існують», - додав він.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня засудив Ю.Тимошенко до 7 років ув'язнення за перевищення посадових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Відповідно до рішення суду, протягом трьох років вона не зможе обіймати державні посади.

Крім того, суд постановив стягнути з Ю.Тимошенко збиток, заподіяний НАК «Нафтогаз Україна», у розмірі 1,516 млрд. грн. (або 4,625 млн).

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...