Топ Новини

Екс-посол США упевнений, що Янукович блефує у відносинах із Заходом

1 жовтня 2012 в 13:03
Українська влада блефує у відносинах із Заходом, коли робить вигляд, що готова зблизитись з Росією, якщо Європа і США будуть як і раніше вимагати дотримання принципів демократії. На думку колишнього посла Пайфера, зближення з Росією не відповідає бізнес-інтересам влади.

Згортання демократії в Україні може призвести до кризи української державності. Про це у Вашингтоні говорили учасники дискусії «Україна перед критичними викликами», яка пройшла в Інституті Брукінгса у п'ятницю, 28 вересня.

Доповідачами виступили провідні американські аналітики, які підбили підсумки роботи груп експертів, що аналізували виклики, які стоять перед Україною у сферах національної безпеки, енергетичної безпеки, освіти та національної ідентичності.

За словами колишнього посла США в Україні, аналітика Інституту Брукінгса Стівена Пайфера, згортання демократії в Україні може обернутися кризою держави. Через погіршення відносин з Європою і США, Київ залишиться наодинці з Росією, яка налаштована підкорити Україну своєму впливу.

Пайфер заявив, що уряд України блефує у відносинах із Заходом, коли робить вигляд, що готовий зблизитися з Росією, якщо Європа і США будуть наполягати на своєму. Думка української влади, що геополітична важливість України змусить Захід закрити очі на події в Україні, є помилкою, вважає Пайфер.

«Для українського уряду, для Януковича і його кола, зближення з Росією - поганий крок в економічному вимірі, у вимірі власного бізнесу. Це також поставить під удар і суверенітет країни. «Поступки» Заходу нічим таким Януковичу не загрожують. Тому, якщо Захід розуміє ситуацію, то назве позицію Януковича блефом», - говорить Пайфер.

Читайте також:

Колишній посол США обіцяє українській владі швидкі санкції

Екс-посол США закликав ігнорувати Україну

Колишній посол США в Україну: Януковича не хочуть бачити у Вашингтоні

Колишній посол США в Україні пообіцяв Януковичу проблеми із Заходом за згортання демократії

 

За матеріалами: Голос Америки (українська служба)
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...