Екс-міністр охорони здоров'я не виключає, що Тимошенко втратила свідомість через снодійне

16 січня 2012 в 12:35
Екс-міністр охорони здоров'я України Микола Поліщук назвав можливі причини втрати свідомості екс-прем'єром Юлією Тимошенко.
tymoshenko.jpg
news-ua.com

«Є багато інтерпретацій, чому це могло бути. Якщо людина тривалий час приймає знеболюючі препарати, то вони можуть викликати анафілактоїдну реакцію, яка може супроводжуватися втратою свідомості», - сказав він.

«Я чув таку інформацію, що Ю.Тимошенко вводили ГОМК - снодійний препарат, який не застосовується за кордоном. Цей препарат не може надаватися хворому без медичного нагляду», - зазначив медик.

Він зазначив, що у нього викликають тривогу рекомендації медиків для Ю.Тимошенко - побільше рухатися і застосовувати лікувальну фізкультуру.

«Поки не буде знято біль у спині, рухатися дуже складно. А другий чинник - якщо є біль у спині, то всі рекомендують зменшувати навантаження на хребет, а людині потрібно дати милиці або візок. І тільки після зняття больового синдрому можна застосовувати лікувальну фізкультуру та інші заходи», - сказав екс-міністр.

Нагадаємо, 10 січня заступник голови ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов. повідомив, що Ю.Тимошенко 6 січня понад дві години перебувала без свідомості у СІЗО Качанівської колонії (Харків) після того, як їй дали прийняти невідомі ліки.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...