Топ Новини

Екс-мер Черкас має намір через суд повернути собі крісло

30 квітня 2013 в 08:12

Екс-мер Черкас направив позов до Соснівського районного суду з метою оскаржити дострокове припинення його повноважень мера ситуативною більшістю.

Сергей Одарич
Сергій Одарич
Прочерк

Мер Черкас у відставці Сергій Одарич через суд має намір поновитися на своїй посаді. Про це Одарич заявив на прес-конференції.

За його словами, він вже подав позов у Соснівський районний суд Черкас з приводу незаконного рішення Черкаської міськради про дострокове припинення його повноважень як міського голови.

Суд прийняв справу до розгляду і вже визначений суддя, який буде вести цю справу.

Інтереси Одарича у суді відстоюватиме група адвокатів, які вже мають досвід у подібних справах про відставку мерів у Луганську та Львові.

За його словами, швидше за все, розгляд справи розпочнеться після травневих свят.

Екс-мер Черкас вважає, що всі рішення, які зараз міськрада приймає, є незаконними, як і його відставка. "Це, зокрема, особиста заява, припинення громадянства, набуття чинності обвинувального вироку суду, порушення вимог законодавства щодо сумісності діяльності з іншою роботою, визнання судом недієздатним, смерть. Але жодна моя дія не суперечить чинному законодавству. І рішення депутатів про мою відставку не має юридичних аргументів", - підкреслив він.

Окрім того, зазначив він, мера обирає громада.

Він припускає, що він буде ініціювати розпуск нинішнього складу міськради у разі повернення на посаду міського голови Черкас, оскільки він порушує закони.

Нагадаємо, 24 квітня, Черкаська міськрада на позачерговій сесії 40 голосами "за" достроково припинила повноваження свого голови Сергія Одарича. Голова лічильної комісії Артур Савін стверджує, що рішення прийнято законно.

Читайте також:

В один день мери трьох міст України були відправлені у відставку

Скандал навколо відставки мера Черкас: депутати не змогли розібратися, чи вистачило їм голосів

Мер Черкас Одарич ініціює альтернативне розслідування дій провокаторів у футболках "Бий жидів!"

Лівий берег
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...