Екс-голова політради "Нашої України" має намір створити нову партію без Ющенка

14 березня 2013 в 11:41

Після того, як керівництво "Нашої України" виступило проти лідера Віктора Ющенка і заявило про саморозпуск партії, колишні нусівці вирішили створити нову політичну силу.

Колишні представники керівництва партії "Наша Україна" впритул підійшли до створення нової політичної сили. На 19 березня призначено засідання ініціативної групи під керівництвом екс-голови політради НУ Сергія Бондарчука, на якому планується підписати документ про створення нової партії.

Раніше Бондарчук закликав партійні організації "Нашої України" на місцях припинити свою діяльність і спрямувати зусилля на створення нової правоцентристської політичної сили. "Я також закликаю лідерів і активістів національно-демократичних партій не триматися за статути і печатки, а почати процес реального об'єднання для створення потужної правої сили", - заявив Сергій Бондарчук.

За словами екс-голови київської міської партійної організації "Нашої України" Андрія Ніцоя, у нову партію увійдуть колишні представники "НУ". Крім цього, пропозиції про об'єднання були направлені політичним силам правоцентристського спрямування. "Ми зараз ведемо переговори з трьома позапарламентськими політичними партіями, назви яких не можемо оголосити, бо вони ще остаточно не підтвердили своєї участі у роботі ініціативної групи, - сказав Ніцой. - Найближче завдання - затвердити новий статут партії, і вже після цього говорити про персоналії. За результатами засідання 19 березня також планується прийняти рішення про назву нової партії", пише Коммерсант-Украина.

Опитані лідери правих позапарламентських партій, зокрема голова Народного Руху України Василь Куйбіда і Павло Жебрівський, який очолює партію "Українська платформа "Собор" , стверджують, що до них з пропозицією про об'єднання колишні представники "НУ" не зверталися.

"Після того, що зробив Бондарчук у "Нашій Україні", побудувати успішну політичну кар'єру йому не вдасться, - вважає Ванникова, прес–секретар глави "НУ" Віктора Ющенка. - Люди, які з ним пішли, незабаром стануть його ж проблемою. Адже зрадивши один раз, вони зроблять це знову, коли їм це буде вигідно".

Читайте також:

"Свобода" виключила з партії декількох депутатів через співпрацю з Ющенком

Ющенко назвав "інтригами нездар" спробу виключити його з "Нашої України"

На знак помсти за Ющенка, його прихильники звільнили голову політради Бондарчука

Ющенко не зміг провести політраду "Нашої України" через розкол в партії

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...