Топ Новини

Екс-бютівець розповів, як Тимошенко формувала партійні списки у в'язниці

6 серпня 2012 в 04:58
Тимошенко у в'язницю передавали списки, в яких фіксувалося відвідування депутатами засідань фракції і парламенту, активність під час акцій, які організовувала партія, відвідування судових засідань на процесі Тимошенко, участь у блокуванні трибуни. Підсумовування балів за цими критеріями мало визначити місце в списку.
tymoshenko.jpg
sevbat.com.ua

Екс-бютівець Сергій Міщенко, якому дістався непрохідний 142-й номер у списку «Батьківщини» на виборах-2012, розповів про інтриги всередині партії, а також про те, як формувався документ з прізвищами депутатів.

За його словами існували критерії, які Юлія Тимошенко озвучила, ще будучи на волі, і за якими повинен був формуватися партійний список. «Існували списки, які складалися керівництвом фракції і передавалися лідерові партії, в тому числі у в'язницю. У них фіксувалися: відвідування депутатом засідань фракції і парламенту, участь в засіданнях експертної ради, яка розглядала законопроекти і виробляла пропозиції щодо голосування для фракції, активність під час акцій, які організовувала партія, відвідування судових засідань на процесі Тимошенко, чергування по ночах в наметовому містечку і біля Українського дому, участь у блокуванні трибуни. Підсумовування балів за цими критеріями мало визначити місце в списку. Аж до останньої перед з'їздом ночівлі депутатів біля палати Тимошенко в лікарні нам постійно озвучували, що саме вони ляжуть в основу списку. Більше того, тим 20 нардепам, які ночували в лікарні, Юлія Тимошенко особисто передала, що ніколи їх не зрадить і вони будуть у списку. В результаті, з 20-ти у прохідній частині виявилося максимум 5», - сказав він, пише Сегодня.

Також він додав, що Тимошенко не пішла б на те, щоб людей, над якими висять кримінальні статті, залишити поза парламентом. «Я маю на увазі Шкіля, Болюру, Шага і Гримчака (№№ 87, 88, 93 і 91; Болюра і Шаго проходять у справі ЄЕСУ, Гримчак - у справі про димові шашки під час ратифікації Харківських угод. - авт.). Сподіваюся, вони все-таки в парламент потраплять», - відповів Міщенко.

Нагадаємо, 30 липня Об'єднана опозиція «Батьківщина» затвердила партійний і мажоритарний списки кандидатів на парламентських виборах. Першим номером у списку йде екс-прем'єр України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, другим у партійному списку йде голова ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк, третім — лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, четвертим — керівник центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції Олександр Турчинов, п'ятим — екс-глава МВС України Юрій Луценко

Народний депутат Сергій Міщенко, який вийшов із фракції як тільки дізнався, що у виборчому списку "Батьківщини" він під 142-м номером, що не гарантує йому потрапляння до Верховної Ради VII скликання, виявився не єдиним незадоволеним списком.

Читайте також:

Підтримати Тимошенко в річницю арешту до лікарні прийшли 50 осіб

У Києві над Дніпром розгорнули 20-метровий банер «Юлі — Волю» (відео, фото)

Тимошенко не бачила остаточного списку Об'єднаної опозиції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...