Топ Новини

Єфремов: Рада ще не готова ратифікувати договір про зону вільної торгівлі з СНД

20 лютого 2012 в 12:55
Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що Верховна Рада поки не готова до синхронної ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД.
web_Efremov4.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що Верховна Рада поки не готова до синхронної ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі з країнами СНД.

Про це Єфремов заявив сьогодні під час брифінгу, коментуючи можливість синхронної ратифікації угоди парламентами України та Росії.

«Ми не готові на сьогодні до того, щоб імплементувати наявний документ», - сказав Єфремов.

За його словами, зараз над документом триває робота спільно з представниками Російської Федерації. «Якщо ми доведемо його до того стану, який ми розуміємо, ми готові будемо вийти на імплементацію в будь-який день. Але на сьогодні така робота ще не закінчена», - зазначив Єфремов.

Як повідомлялося, раніше сьогодні голова Державної думи Федеральних Зборів Російської Федерації Сергій Наришкін заявив про досягнення домовленості між Україною і Росією щодо синхронної ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

За його словами, досягнуто домовленості про те, що угода про зону вільної торгівлі на території СНД буде «одночасно синхронно розглядатися».

У той же час Наришкін не уточнив, чи є домовленість про дату такої синхронної ратифікації цього документа.

Нагадаємо, що Кабмін схвалив договір ще 9 листопада. Тоді ж у розпорядження ZN.UA потрапив текст документа. Згідно з ним, у разі підписання договору про ЗВТ з СНД очікувалося додаткове зростання обсягів випуску: сільського господарства — на 3,86%; харчової промисловості — на 3,36%; легкої промисловості — на 3,11%; металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів — на 4,2%; хімічної та нафтохімічної промисловості — на 4,75%; машинобудування — на 7,19%.

В цілому в економіці після набуття чинності даного договору очікується позитивний вплив на рівні близько 3-3,5% обсягу випуску в цілому, ВВП - на рівні 2,5%, тобто приріст ВВП складе близько 37,5 млрд грн.

Додатковий приріст доходів державного бюджету може скласти близько 9,4 млрд грн на рік.

Читайте також:

Янукович хоче синхронно ратифікувати договір про ЗВТ з СНД

Україна і Чорногорія підписали угоду про вільну торгівлю

У Митному союзі вирішили, що можуть вказувати Україні, коли і як підписувати ЗВТ з ЄС

Азаров сподівається, що угода про ЗВТ набуде чинності вже з січня

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...