Топ Новини

Джемільов: Місце Джарти може зайняти Бурлаков або Присяжнюк

17 серпня 2011 в 19:27
Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемільов переконаний, що період перебування Василя Джарти на чолі Ради міністрів Криму "безумовно не залишиться безслідним".

"Він був неординарною і яскравою фігурою, вольовою людиною. З багатьма його рішеннями можна було не погоджуватися, але він керувався своїми принципами, в ньому були якості, яких, на жаль, сьогодні позбавлені багато політичних лідерів нинішньої України - це мужність, принциповість і вміння приймати рішення незалежно від кон'юнктури, як скажімо було в питанні з Соборною мечеттю", - цитує М. Джемільова прес-служба Меджлісу.

Як зазначив лідер кримських татар, Меджліс не завжди погоджувався з рішеннями кримського прем'єра, що стосувалися репатріантів, проте, за його словами, В. Джарти "досить конструктивно, наприклад, почав вести діалог щодо вирішення земельних проблем і вже заплановані були якісь конкретні кроки виходу з цього глухого кута".

"Далі як буде розвиватися ситуація, я поки не уявляю", - сказав М. Джемільов.

При цьому, говорячи про можливих кандидатів на пост глави кримського уряду, голова Меджлісу зазначив, що якщо Київ захоче залишити в Криму кого-небудь з "макіївської" команди В. Джарти, то такою кандидатурою може стати нинішній перший заступник голови Радміну автономії Павло Бурлаков.

"А якщо керуватися іншими міркуваннями, не обов'язково привозити (кандидатуру) із-за меж Криму, адже і тут досить багато фахівців, які могли б упоратися з повноваженнями глави уряду Криму ", - сказав М. Джемільов.

Водночас, говорячи про озвучені у ЗМІ ймовірні кандидатури на посаду кримського прем'єра, лідер Меджлісу висловив думку, що, зокрема, нинішній глава Київської ОДА Анатолій Присяжнюк навряд чи погодиться поміняти Київську область на Крим, хіба, що обійняти пост глави Радміну автономії йому запропонує президент Віктор Янукович.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...