Топ Новини

Джемілєв не має наміру завершувати свою політичну кар'єру

9 листопада 2011 в 07:49
Лідер меджлісу кримських татар, депутат Верховної Ради України Мустафа Джемілєв спростував повідомлення ЗМІ про ймовірне завершення його політичної кар'єри.

«Мова абсолютно не йшла про припинення моєї політичної діяльності або вихід із політики», - заявив М.Джемілєв.

«На відміну від іншої моєї заяви, яка вже ні для кого не є новиною. Зокрема, про те, що я не буду висувати свою кандидатуру на майбутніх виборах голови меджлісу кримськотатарського народу. І діючі делегати Курултаю (національного з'їзду) кримськотатарського народу 5 скликання на майбутній сесії національного з`їзду обіцяли підтримати моє рішення», - додав він.

М.Джемілєв запевнив, що докладе максимум зусиль і буде допомагати новому голові меджлісу, якщо в цьому буде необхідність. Разом з тим, політичну і правозахисну діяльність та участь у національному русі кримськотатарського народу Джемілєв не планує облишити чи припинити. «Я маю намір продовжувати відстоювати свої політичні переконання та інтереси кримськотатарського народу надалі», - сказав він.

М.Джемілєв повідомив також, що вважає правильним, якщо обраний голова меджлісу буде балотуватися в народні депутати України і делегати Курултаю підтримають це рішення.

«В рамках вирішення широкого кола питань нашого народу, що особливо стосуються політико-правової сфери, нам вкрай важливо мати народних обранців у законодавчому органі влади України, висунутих Курултаєм кримськотатарського народу і, бажано у більшій кількості, ніж ми маємо сьогодні», - сказав він.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що народний депутат, глава меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв заявив про завершення політичної кар'єри.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...