«Дзеркало тижня. Україна» подало до суду на Бойка

13 липня 2011 в 09:59
«Дзеркало тижня. Україна» та журналісти Юрій Ніколов та Олексій Шалайський подали позов до Печерського суду м.Києва на міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка за його твердження про те, що розслідування газети, опубліковане під назвою «Вишка для Бойка», є «заказухою».

Видання та журналісти просять суд зобов'язати Юрія Бойка спростувати його висловлювання через інформагентство УНІАН. Матеріальні вимоги у позові відсутні.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко у коментарі УНІАН повідомив, що має намір звернутися до СБУ з проханням знайти замовників статті «Вишка для Бойка».

«Це чиєсь замовлення. Ми зараз попросили СБУ, щоб з'ясували, хто замовник ... Це заказуха - сто відсотків», - заявив Бойко.

Нагадаємо, що мова у статті йшла про тендер «Чорноморнафтогазу», на якому той придбав за 0 млн бурову установку, у той час як на світовому ринку така ж установка коштує 0 млн. Учасниками тендеру стали дві взаємозалежні зарубіжні фірми.

Пізніше офіційні особи «Нафтогазу України» стверджували, що решту суми (різниця в ціні у 0 млн) буде витрачено на додаткові товари і послуги, документального підтвердження чого не було надано досі.

Юридичну допомогу виданню надали Інститут розвитку регіональної преси та адвокатське об'єднання «Волков і партнери».

Представляти інтереси «Дзеркала тижня. Україна» в суді будуть юристи об'єднання «Волков і партнери».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...