Топ Новини

Дві третини виборців Кличка хочуть бачити його мером Києва, а не нардепом

13 березня 2013 в 10:44

Соцопитування показало, що кандидати "другого ешелону" (Порошенко, Катеринчук) можуть програти Попову вибори мера Києва. Кличко як і раніше поза конкуренцією, а 68% його виборців хочуть бачити його саме мером, а не народним депутатом.

Виталий Кличко
Віталій Кличко значно випереджає всіх конкурентів

Згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", якби вибори мера Києва проходили на початку березня 2013 року, то в них участь однозначно взяли б близько 55% виборців.

Так, якби вибори мера Києва проходили на початку березня 2013 року, 31% серед тих, хто братиме участь у виборах, підтримали б Віталія Кличка, 20,3% - Олександра Попова, 7% - Петра Порошенка.

Приблизно по 4% виборців підтримали б Андрія Іллєнка та Олександру Кужель, близько 2% - Анатолія Гриценка. Більше 1% - Олега Ляшка, Олександра Омельченка та Миколу Катеринчука. Ще близько 3% проголосували б за інших кандидатів, чверть - не визначилися з вибором.

Спостерігаються чіткі тенденції: що молодші респонденти, то частіше вони підтримують Кличка, що старші - Попова і Порошенка.

Якщо б вибори мера Києва проходили в два тури і в другий тур вийшли Попов і Кличко, то 26,5% опитаних (серед тих, які мають намір голосувати) підтримали б чинного керівника міста, 60,4% - лідера партії УДАР, 13,1% - не визначилися.

Якщо б вибори мера Києва проходили в два тури і в другий тур вийшли Попов і Порошенко, то 36,6% опитаних підтримали б призначеного владою керівника міста, 41,5% - Порошенка, 21,9% - не визначилися.

Якщо б вибори мера Києва проходили у два тури і в другий тур вийшли Попов і Катеринчук, то 41,2% опитаних підтримали б чинного керівника міста, 35% - лідера Європейської партії, 23,9% - не визначилися.

Цікаво, що 35% опитаних киян хотіли б бачити Кличка мером Києва і майже стільки ж (37%) - лідером фракції УДАР у Верховній Раді. Разом з тим 15% - не хотіли б бачити ні тим, ні іншим, а 13% - не визначилися з відповіддю.

Характерно, що дві третини виборців самого Кличка (68%) хотіли б бачити його саме мером Києва і лише кожен п'ятий - лідером фракції УДАР у Верховній Раді.

Читайте також:

Соцопитування показало відсутність у Кличка конкурентів на виборах мера Києва

Хто володіє столицею - той володіє країною

В опозиції розглядають три кандидатури на посаду мера Києва: Кличко, Яценюк і Тягнибок

Кличко визначиться з балотуванням в мери Києва після визначення дати виборів

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...