Топ Новини

Дружина Луценка впевнена, що пенітенціарна служба приховує всі захворювання її чоловіка

31 січня 2013 в 07:52

Дружина екс-глави МВС впевнена, що Державна пенітенціарна служба України замовчує повну кількість захворювань, зафіксовану фахівцями Міністерства охорони здоров'я в її чоловіка.

Як повідомила в ефірі "5 каналу" дружина екс-міністра Ірина Луценко, пенітенціарна служба звузила коло проблем зі здоров'ям екс-міністра МВС до одного поліпа.

"Пенітенціарна служба замовчує той букет захворювань, які були розкрито працівниками МОЗ протягом півтора років після постійних обстежень Луценка. Вона мовчить і про серйозні проблеми печінки і про портальну гіпертензію і про панкреатит, про урологічні проблеми, які у нього зараз є: больовий синдром, серйозний гормональний стан, підвищення тиску, виразки, ерозії, більше двадцяти", - заявила вона.

За її словами, у зв'язку зі стресовим станом, в якому постійно перебуває її чоловік, ці виразки постійно кровоточили, то загоюючись, то відкриваючись.

"Саме на цьому я хочу акцентувати увагу - звужує проблеми Луценка (Пенітенціарна служба - ред.) до одного поліпа. Я хочу підкреслити, що всі ці захворювання, про які ми говоримо два роки, про які говорили медичні працівники охорони здоров'я - всі ці хвороби залишилися", - підкреслила дружина екс-міністра МВС.

Нагадаємо, 30 січня екс-голову МВС Юрія Луценка , якому минулого тижня зробили операцію з видалення поліпа в кишечнику, вивезли з київської лікарні "Оберіг" назад до Менської колонії.

Як відомо, 23 січня Луценку були видалено поліпи. Післяопераційний матеріал передано лікарям на гістологію. Результати очікуються через 10 днів, після чого повинні були вирішити, чи робити другу операцію. Луценко проходив курс реабілітації.

27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав екс-міністра винним у скоєнні посадових злочинів і засудив його до 4 років позбавлення волі. Суть обвинувачень зводиться до того, що Луценко, будучи міністром внутрішніх справ, нібито сприяв нарахуванню незаконної пенсії своєму водієві Леоніду Приступлюку, виділенню йому житла, а також зарахуванню його до департаменту оперативної служби. Крім того, суд визнав винним екс-голову МВС у нецільовому використанні бюджетних коштів на святкування Дня міліції в Національному палаці "Україна" в 2008-2009 році.

3 липня ЄСПЛ визнав арешт екс-міністра внутрішніх справ України таким, що порушує права людини. Суд також зобов'язав Україну виплатити Луценку 15 тисяч євро моральної компенсації.

Читайте також:

У Луценка виявили три відкриті виразки шлунка

Луценку не дали закінчити курс реабілітації і відправили в колонію

Луценку може знадобитися друга операція

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...