Донька Тимошенко сподівається, що глава Європарламенту продовжить спостереження за її мамою

24 січня 2013 в 08:04

Діяльність місії Європарламенту зі спостереження за судовими процесами над Юлією Тимошенко була призупинена на час виборів в Україні.

Дочка екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія розраховує, що найближчим часом президент Європейського парламенту Мартін Шульц прийме рішення про продовження повноважень місії зі спостереження за судовими процесами над її матір'ю у складі екс-голови Європарламенту Пета Кокса і колишнього польського президента Олександра Кваснєвського.

"Ми зараз чекаємо на рішення президента Європарламенту щодо продовження місії. Яким буде її мандат і повноваження, яких реальних результатів вони зможуть домогтися в умовах посилення репресій? Адже поки діалог з владою, як ми відчуваємо, призвів до віддалення вирішення проблеми, а рішенням має бути звільнення політв'язнів, припинення катувань чи нелюдського ставлення до в'язнів, а також припинення переслідувань групи, яка підтримує і захищає політв'язнів", - сказала дочка екс-прем'єра, повідомляє прес-служба Тимошенко.

Нагадаємо, 6 червня 2012 року Європейський парламент уповноважив колишнього президента Європарламенту Кокса і екс-президента Польщі Кваснєвського спостерігати за судовими процесами з розгляду справ Тимошенко. Спостерігачі ЄП були присутні на засіданнях Київського районного суду Харкова і Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ при розгляді справ екс-прем'єра. На час виборчої кампанії в Україні місія Європарламенту була припинена.

Як повідомлялося, Євгенія Тимошенко передала Комітету Ради Європи щодо запобігання тортурам і жорсткому поводженню документальні докази порушень прав її матері.

Читайте також:

Франція розкритикувала Україну за нову справу проти Тимошенко

Справу Тимошенко обговорять на саміті Україна-ЄС

У Партії регіонів відповіли на лист дочки Тимошенко: Твоя мама платила за вбивства

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • diversantka 24 января, 09:02 Конечно, пускай европейские друзья Тимошенко продолжат за ней наблюдать, только будут честны и объективны. Ведь за Тимошенко уже такой шлейф преступлений тянется, что пора перестать осуждать Украину за попытку вывести эту мошенницу на чистую воду. Только дело Тимошенко - стоит преградой на пути к евроинтеграции Украины. Поэтому надо признать ее настоящей преступницей, благо, доказательств достаточно, и перестать держать наше государство перед дверью Европы. Гость на пороге, открывайте. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...