Донецьких чорнобильців не пустили на сесію облради

24 листопада 2011 в 13:44
Ініціативній групі голодуючих у Донецьку чорнобильців відмовили у можливості бути присутніми на сесії Донецької обласної ради, де вони мали намір переконати депутатів підготувати спільне звернення до вищих органів влади, що стосується проблеми невиплати їм належних за законом пенсій.
doneck_chernobylci_golodovka_palatka.JPG
062.ua

До чотирьох представників чорнобильців, які довгий час просиділи в холі будівлі обласної ради, вийшов заступник голови Донецької обласної ради Олександр Кравцов, який заявив, що чорнобильців до сесійної зали ніхто не пустить, оскільки «сесія обласної ради - це не місце для політичних виступів». Заступник послався на регламент.

Один з чорнобильців впав на коліна перед депутатом, який прийшов на сесію, і благав його допомогти учасникам голодування увійти до зали засідань. Оскільки дана міра не подіяла, представники ініціативної групи заявили, що якщо їх не допустять на сесію, то до обласної ради прийдуть всі учасники акції під управлінням Пенсійного фонду. «Зараз всі люди сюди підтягнуться», - пообіцяли чорнобильці.

У даний час пропускний режим до будівлі Донецької обласної ради посилено. Значна кількість охоронців у чорній уніформі стежать за тим, щоб до облради не змогли увійти сторонні особи.

Як повідомлялося, 15 листопада донецькі чорнобильці оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...