Донецькі чорнобильці вимагають відставки Януковича і парламенту

3 грудня 2011 в 07:45
У Донецьку голодуючи чорнобильці вимагали «припинення узурпації влади» і негайного проведення виборів Президента і парламенту.
chernobylci_doneck.jpg
uainfo.censor.net.ua
 Відповідну заяву вони поширили через засоби масової інформації.
 
Один із членів ініціативної групи інвалідів-чорнобильців Едуард Капустін повторив кореспонденту УНІАН основні вимоги, які висунули голодуючі у своїй заяві.
 
«Керуючись статтями №№ 5, 69 Конституції України, ми вимагаємо негайного скасування усіх нормативних актів, які обмежують або скасовують соціальні, економічні і цивільні права і свободи громадян України; безумовного виконання урядом усіх соціальних зобов'язань; негайного припинення узурпації влади і проведення виборів Президента і парламенту, як того вимагає Конституція 1996 року», - сказав чорнобилець.
 
За словами Е. Капустіна, ці вимоги «стали підсумком того, що сьогодні відбувається з нами в цій країні».
 
«Не треба нам підвищення пенсій, треба виконувати закон. Уряд зараз говорить, що підвищить нам пенсії, але водночас нарікає, що в бюджеті грошей немає. Як це стикується? Ми не просимо збільшувати пенсії, хай діють закони, зокрема чорнобильський закон», - сказав Е. Капустін.
 
Він заявив, що «Кабінет міністрів як виконавчий орган захопив законодавчу владу, він своїми актами підминає закон. Відбувається узурпація влади, а Президент – він гарант, людина, навіть більше, ніж людина, яка гарантує виконання конституційних норм».
 
«Якщо Кабінет міністрів як орган влади проти Конституції порушив права людей і діє як невідомо хто… І якщо гарант не стежить за цим, то треба його у відставку», - вважає Е. Капустін.
 
Він підкреслив, що всі протестуючі в наметовому містечку підтримали таку заяву.
«Це наші спільні вимоги, це те, на чому ми стоїмо. Врешті-решт, скільки можна випрошувати милостиню», - сказав інвалід-чорнобилець.
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...