Топ Новини

Донецький губернатор розповів, як при Януковичі добре живеться

25 лютого 2013 в 21:07

Голова Донецької ОДА Андрій Шишацький упевнений, що Україна, на відміну від Європи, "зростає" щодо соціальних стандартів.

Андрей Шишацкий
Андрій Шишацький
en.wikipedia.org

Голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький заявив, що на тлі непростої ситуації в європейських країнах в Україні протягом всіх років президентства Віктора Януковича неухильно підвищуються соціальні стандарти.

"Україна, незважаючи на те, що за минулий рік не було досягнуто зростання ВВП, вона все-таки підвищувала соціальні стандарти і для мене показово, коли деякі наші співвітчизники - мої друзі, бувають за кордоном і треба все порівняти. Каже, що коли прилетів з літака, мені хотілося землю поцілувати - як ми тут ще добре живемо", - розповів Шишацький під час круглого столу з представниками районних і міських ЗМІ, цитує "Новости Донбасса".

Губернатор зазначив, що не всі ж приїжджають зі Швейцарії та Німеччині. "Це люди звичайних робочих навіть професій, тобто це не чиновники", - уточнив він.

На думку Шишацького, європейські країни сьогодні "падають" щодо соціальних стандартів, у той час як в Україні вони зростають.

"Неухильно зростали пенсії і зростали соціальні стандарти. Ви напевно знаєте, що 2/3 пенсіонерів 3 роки тому отримували пенсію до 1 тисячі гривень, зараз таких лише 1/5. Знаєте, варто про це говорити. Ви, напевно, дивитеся передачі про Європу. Сьогодні показували Кіпр. Великі сподівання, очікування у людей щодо виборів, що в нас 15% безробіття і ми сподіваємося, що стане краще. Іспанія з 27%. Скажімо так, сьогодні світ у цілому падає, падає економічно, падає в частині соціальних стандартів. Особливо це торкнулося європейських країн - це і Португалія, Італія, і Болгарія", - сказав він.

Читайте також:

Янукович вважає, що Україна успішно бореться з бідністю на відміну від "багатьох європейських країн"

Більшість пільг в Україні отримують найбагатші громадяни

Донецький губернатор подарував Шварценеггеру шахтарську каску

Азаров заявив, що українським пенсіонерам пощастило більше, ніж польським: пенсія збільшується в три рази швидше

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...