Топ Новини

Документи південнокорейських ВПС із грифом «таємно» випадково викинули на смітник

21 листопада 2011 в 11:14
У південнокорейських ВПС вибухнув скандал навколо втрати важливих документів з грифом «таємно». Як з'ясувалося під час проведеного розслідування, службові папери з грізним штампом було через недогляд втрачено ще в минулому році, а повідомили про зникнення тільки зараз, через дев'ять місяців.

За інформацією депутата Національних зборів РК від опозиційної Демократичної партії Сін Хак Йона, у грудні минулого року деньщик високопоставленого офіцера військово-повітряних сил країни викинув у сміття «Оперативний план 3600-06» і «Оперативну директиву 2500».

Ці важливі папери офіцер взяв для роботи в оперативному управлінні штабу південнокорейських ВПС.

Відповідно до твердження депутата, що входить до складу постійного комітету Національних зборів з оборони, втрачений оперативний план містить докладні вказівки про дії військово-повітряних сил країни проти Північної Кореї, а у директиві докладно розписано вказівки для повітряних операцій ВПС у мирний час.

Згідно з результатами розслідування, які підтверджено розшифруванням записів відеокамери, деньщик на очах свого офіцера викинув файли з написом «військові таємниці» у сміття.

Згідно з діючими у південнокорейських збройних силах правилами підтримання режиму секретності, про зникнення службових і таємних документів необхідно негайно доповідати до головної служби військової контррозвідки. Проте командування ВПС повідомило контррозвідникам про зникнення документів тільки у вересні цього року.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...