Топ Новини

Дочка Тимошенко вважає, що її маму намагаються зламати морально

11 листопада 2011 в 13:36
Нинішній режим доводить екс-прем'єра України Юлію Тимошенко до стану, при якому вона не захоче вести публічне життя Таку думку висловила дочка Ю.Тимошенко Євгенія Карр.
tymoshenko_karr.jpg
ridus.ru

«Те, як вона тримається, і її моральний стан - це доказ того, що вона дійсно дуже сильна людина сильної волі. Вона лідер. У неї є своя мета, якій вона віддана навіть зараз. Це її підтримує», - сказала Є.Карр.

За словами Є.Карр, влада хоче довести Ю.Тимошенко «до такого стану, щоб їй вже нічого не хотілося - ані брати участь у виборах, ані в політиці, ані у громадській діяльності».

«Але це все робиться дарма, оскільки, я впевнена, такого ніколи не буде», - підкреслила Є.Карр.

Вона також висловила стурбованість серйозними проблемами зі здоров'ям матері.

«Ми, сім'я, переживаємо за її життя. Ми будемо домагатися проведення терапії, огляду мануального терапевта», - сказала дочка Ю.Тимошенко.

Є.Карр також повідомила, що якщо стан здоров'я екс-прем'єра найближчим часом не покращиться, то захист звернеться до міжнародних організацій, до захисників прав людини, «установ, які одночасно займаються і медичним, і правовим захистом».

При цьому дочка Ю.Тимошенко не виключає, що їх можуть не допустити в СІЗО, як не допустили членів Моніторингового комітету ПАРЄ. «Тому будемо робити все можливе, щоб не допустити погіршення її стану», - запевнила Є.Карр.

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва 11 жовтня засудив Ю.Тимошенко до 7 років ув'язнення із забороною займати певні державні посади протягом трьох років.

Її було визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого статтею 365 ч.3 Кримінального кодексу - перевищення влади або службових повноважень. Генеральна прокуратура звинуватила Ю.Тимошенко у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових контрактів» із російською стороною в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...