Топ Новини

Дочка Тимошенко в американському сенаті розповіла про репресії в Україні

2 лютого 2012 в 07:48
Дочка Юлії Тимошенко Євгенія в Сенаті США заявила про політичні переслідування в Україні. Її слова зустріли підтримку у сенаторів.
eugenia--senate.jpg
tymoshenko.ua

Євгенія Тимошенко заявляє, що влада України, незважаючи на жорстку реакцію Європейського Союзу і Парламентської асамблеї Ради Європи, які закликали негайно звільнити всіх політв'язнів, продовжує переслідувати політичних опонентів.

«Я не хочу, щоб у вас склалося уявлення, що це питання стосується тільки моєї мами. Інші колишні чиновники також переслідуються і незаконно утримуються у в'язниці. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко з надуманих причин вже більше року знаходиться під вартою. Майже аналогічна ситуація з Валерієм Іващенком», - сказала Євгенія Тимошенко під час свого виступу на слуханнях у Сенаті США на тему «Україна на роздоріжжі: що поставлено на карту для США і Європи?» у середу, 1 лютого.

Є.Тимошенко повідомила членам підкомітету з європейських справ Комітету закордонних справ Сенату США, що влада України оголосила у міжнародний розшук колишнього губернатора Харківщини, лідера обласної організації партії «Батьківщина» Арсена Авакова, а також про обмеження прав і свобод громадян. «Політичні репресії продовжуються, моя мама - це лише найбільш яскравий приклад вибіркового застосування кримінального права. Це великий виклик для подальшого демократичного розвитку України», - цитує Є.Тимошенко прес-служба партії «Батьківщина».

У свою чергу, сенатор Джин Шахін, яка головує на слуханнях, заявила, що США будуть продовжувати ретельно відстежувати ситуацію в Україні. «Це більше, ніж просто випадок з Юлією Тимошенко. Це свідчить про вибіркове застосування закону і повернення до недемократичних процесів у державі», - зазначила Д.Шахін.

Читайте також

Сенат США вважає звинувачення Тимошенко політично мотивованими

Президент ПАРЄ приїде до України особисто переконатися у правдивості слів Грищенка

Янукович переклав відповідальність за виконання рекомендацій ПАРЄ на робочу групу

Тимошенко: Янукович не має наміру виконувати рекомендації ПАРЄ і продовжує репресії

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...