Топ Новини

Дочка Тимошенко готова за необхідності очолити список БЮТ на виборах

19 грудня 2011 в 10:24
Дочка екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія в разі необхідності очолить список БЮТ на майбутніх парламентських виборах. Про це вона заявила в інтерв'ю австрійському виданню Die Krone.
evgenia-karr_delfi.ua.jpeg
delfi.ua

«Те, що зараз відбувається, — це систематична і цинічна кампанія зі знищення моєї матері як номінальної голови опозиційного руху. Зараз важливо, щоб ім'я Тимошенко не зникло з політики. Я борюся зараз за свободу своєї матері, а тому досить політично активна. Головним пріоритетом для мене є звільнити її з в'язниці, тому що вона — лідер, чия популярність після вироку зросла більше, ніж вона була до цього. Якщо ж буде потрібно, і мама мене про це попросить, то я буду балотуватися на виборах замість неї. Адже зараз під загрозою знаходиться не що інше, як майбутнє України як демократичної держави», — зазначила дочка екс-прем'єра.

Зважаючи на теперішню ситуацію Євгенія Тимошенко все ж вважає, що її мати не зможе брати участь у парламентських виборах.

Відповідаючи на питання про фінансування майбутньої виборчої кампанії, дочка Юлії Тимошенко зазначила, що поки її мати була на волі, навколо завжди було багато людей, які її підтримували. Тепер же, коли вона у в'язниці, люди реагують стримано, а бізнес деяких із них також зазнав серйозних втрат.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...