Топ Новини

Дочка Каддафі вимагає справедливого розслідування

21 грудня 2011 в 07:29
Військова прокуратура ООН передає справу про смерть Муаммара Каддафі лівійській владі, повідомляє американський телеканал Сі-Ен-Ен.
7-kadafi.jpg
afflictor.com

Однак дочка колишнього лівійського лідера Айша наполягає на тому, щоб до справи було залучено Міжнародний кримінальний суд (МКС). За її словами, це забезпечить "професійне розслідування" смерті її батька.

Минулого тижня її адвокат Нік Кауфман надіслав до МКС лист з проханням розслідувати смерть М.Каддафі і його сина Муттасіма. У листі йшлося, що Муаммар Каддафі і Муттасім "були схоплені живими, вони не несли ніякої загрози", проте їх "найжорстокішим чином вбили" після полону.

У відповідному листі МКС повідомив, що рішення про необхідність розслідування смертей лівійського лідера і його сина буде прийнято у травні 2012 року.

М.Каддафі та його сина Муттасіма було вбито 20 жовтня 2011 року після того, як вони потрапили в полон до бійців Національної перехідної ради Лівії при штурмі міста Сирт.

Як відомо, Рада Безпеки ООН і США скасували більшу частину економічних санкцій щодо Лівії. Р
ішення було прийнято після консультацій з новою лівійською владою. Зокрема, розморожено всі активи Центробанку Лівії, що знаходяться у фінансових організаціях під юрисдикцією США. Замороженими залишаються лише активи колишнього лівійського лідера Муаммара Каддафі і членів його сім'ї, а також найближчих соратників.

Нагадаємо, що Рада безпеки ООН ввела санкції проти колишнього керівництва Лівії наприкінці лютого 2011 року.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...