Топ Новини

Добкін відмовився їхати до Львова 22 червня, щоб не стати «підсобником заворушень»

15 червня 2011 в 12:40
Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, швидше за все, відмовиться від поїздки до Львова на річницю початку Великої Вітчизняної війни у зв'язку з можливим повторенням подій 9 травня.

М.Добкін заявив журналістам, що сумніви з приводу поїздки до Львова, яку він планував здійснити з ветеранами зі сходу України, виникли після заяв голови партії «Свобода» Олега Тягнибока.

«До вчорашнього дня мої плани були абсолютно незмінними. Але вчора я прочитав заяву Тягнибока про те, що різні люди (у тому числі і моє прізвище назвав) збираються приїхати і топтатися на кістках невинно вбитих НКВС жителів західних областей України. Це не дослівно, але близько до тексту. Я розумію, під яким соусом з'явилася ця заява, і, швидше за все, 22 червня може стати продовженням 9 травня», - сказав М.Добкін.

Харківський губернатор зазначив, що не хотів би стати «учасником неподобства», яке відбулося у Львові 9 травня цього року. «Ставати підсобником заворушень, - сказав він, - які, я так розумію, вже закладено у сценарії, я теж не хочу. Мета, яку я ставив, кажучи про поїздку, була зовсім іншою».

При цьому М.Добкін відзначив, що, незважаючи ні на що, чекає запрошення від своїх львівських друзів.

«Я чекаю запрошення від своїх львівських друзів. Буде запрошення приїхати з конкретною метою (а мета мою вони знають) - я готовий сісти в літак і прилетіти. Якщо мій приїзд ускладнить політичну ситуацію в цьому регіоні, я знайду будь-який інший день, коли мене там будуть раді бачити», - сказав М.Добкін.

За даними останніх опитувань, більше половини жителів Львова (61%) готові до акцій протесту проти провокацій, які комуністичні партії України і Росії мають намір провести в цьому місті 22 червня. При цьому 47% опитаних пропонують висловити мирний протест, і ще 14% - радикальний протест, аж до силових дій.

Абсолютна більшість (83%) львів`ян вважають, що на 9 травня у Львові відбулася спланована провокація, у результаті якої відбулися зіткнення. Більше половини львів'ян (52%) вважають проросійські партії головними винуватцями зіткнень.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...