Топ Новини

До американських авіаносців у Перській затоці приєднається французький «Шарль де Голль»

1 лютого 2012 в 13:11
Франція направить атомний авіаносець "Шарль де Голль" в район Перської затоки, де вже є два американських «Авраам Лінкольн» і «Карл Вінсон», а навесні має прибути - «Ентерпрайз».

Франція направить свій атомний авіаносець "Шарль де Голль" в район Перської затоки, повідомляють ізраїльські ЗМІ, посилаючись на проінформовані військові джерела.

Очікується, що
у березні-квітні в районі Перської затоки і на схід від Ормузської протоки буде зосереджено не менше чотирьох авіаносних ударних груп ВМС США і Франції.

Як вже повідомлялося, минулої неділі у Перську затоку через Ормузську вже зайшов американський авіаносець «Авраам Лінкольн». Його супроводжують ракетний крейсер і два есмінця ВМС США і по одному кораблю ВМФ Великобританії та Франції.

Тим часом на схід від Ормузської протоки — у північній частині Аравійського моря, що омиває південно-східне узбережжя Ірану, знаходиться авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем «Карл Вінсон».

У березні Америка направить у Перську затоку третій авіаносець "Ентерпрайз", а також ракетний крейсер і три ракетних есмінця.

Читайте також:

США перекидає війська в район Перської затоки


Угруповання ВМС США у Перській затоці зросте до 35 кораблів

У березні у Перську затоку прибуде третій американський авіаносець

Обама: Проти Ірану будь-які заходи прийнятні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...