Топ Новини

До Тимошенко після двомісячної перерви приїхали німецькі лікарі

28 лютого 2013 в 13:02

Міністерство охорони здоров'я України заявило раніше, що, згідно з висновками державної медкомісії, Тимошенко не потребує подальшого лікування у стаціонарі. Однак переводити її в колонію поки не збираються. Захист екс-прем'єра стверджує, що рішення щодо подальшого лікування можуть приймати тільки німецькі лікарі.

Юлия Тимошенко
Юлія Тимошенко
Лікарі з берлінської клініки "Шаріте" Аннет Райсхауер і Лутц Хармс приїхали у ЦКЛ №5 (Харків), де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Машина з німецькими лікарями в'їхала на територію лікарні о 12:30 четверга, 28 лютого.

Незадовго до лікарів на територію ЦКЛ №5 зайшла дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко.

Востаннє Райсхауер приїжджала до Тимошенко у середині грудня 2012 року.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії у Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії у Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

- МОЗ визначив: Тимошенко не потребує подальшого лікування в стаціонарі

Як повідомила 22 лютого 2013 року прес-служба Міністерства охорони здоров'я, комісія з обстеження стану здоров'я Тимошенко, створена МОЗ, вважає, що екс-прем'єр не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

За даними прес-служби МОЗ, надані лікарями з берлінської клініки "Шаріте" рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації Тимошенко були виконані в повному обсязі.

На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, які вже отримала екс-прем'єр, не відповідає жодній практиці і стандартам, тим більше, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати зворотний ефект.

Читайте також:

Євросуд з прав людини вирішить справу Тимошенко у березні

Пшонка пояснив, чому Тимошенко не перевозять в колонію

Українські та німецькі лікарі будуть спільно обстежувати Тимошенко

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...