До лікарняного протесту Тимошенко приєдналися три її соратниці

16 січня 2013 в 17:34

Жінки-народні депутати обіцяють перебувати поряд із Тимошенко доти, поки пенітенціарна служба не виконає всі вимоги екс-прем'єра.

timoshenko33
Юлія Тимошенко
vtabloid.com
Жінки-депутати приєдналися до акції громадянської непокори екс-прем'єра Юлії Тимошенко і не залишать центральну клінічну лікарню №5 (Харків) доти, поки вимоги екс-прем'єра не будуть виконані. Про це 15 січня повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

"До акції громадянської непокори Юлії Тимошенко приєдналися жінки-народні депутати України, які перебувають зараз поряд з Юлією Тимошенко, які не матимуть можливості нормально ночувати без їжі, без води, будуть підтримувати Юлію Володимирівну і не покинуть приміщення, де вона знаходиться, доти, поки не будуть виконані законні вимоги Юлії Володимирівни", - сказав Власенко.

Як відомо, 8 січня Юлія Тимошенко оголосила про початок особистої акції громадянської непокори. Тимошенко, зокрема, відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати до суду, а в разі спроби доставити її примусово чинитиме фізичний опір. Екс-прем'єр також відмовилася повертатися в палату доти поки там ведеться відеоспостереження і цілодобово знаходяться вартові.

15 січня начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащиков повідомив, що Тимошенко повернулася до виконання медичних процедур, проте пізніше стало відомо, що колишній прем'єр не припинила акцію протесту.

16 січня народні депутати від об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Кужель, Тетяна Слюз і Людмила Денисова приїхали на короткострокове побачення з екс-прем'єром Юлією Тимошенко у харківську ЦКЛ №5. Вони повідомили, що головна мета їхнього візиту - підтримка лідера "Батьківщини".

Читайте також:

Тимошенко як і раніше ночує в коридорі

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...