Топ Новини

До Азарова депутатів будуть пускати тільки за картками і без транспорантів

3 квітня 2013 в 08:04

Згідно з новим порядком відвідування будівлі Кабміну, депутатам буде заборонено приносити з собою гучномовці, плакати, та інші предмети, які можуть бути використані для створення перешкод у діяльності уряду. Пропускати будуть тільки електронними картками.

Николай Азаров
Микола Азаров
Андрій Товстиженко, DT.UA

Кабінет Міністрів затвердив порядок відвідування будинку уряду. Про це йдеться в постанові №212 від 1 квітня.

Згідно з нею, відвідування будинку уряду здійснюється за постійною (терміном до 1 року) і тимчасовою (одноденним) електронними картками системи контролю управління доступом з пред'явленням документа, що засвідчує особу.

У будівлю не допускаються особи зі зброєю (окрім військовослужбовців Управління державної охорони, осіб начальницького складу Головного управління державної фельд'єгерської служби, а також у супроводі співробітників Служби охорони - інкасаторів, що обслуговують філію Ощадбанку), з боєприпасами, вибуховими речовинами і пристроями.

Також - з кіно-, фото-, аудіо- і відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, окрім випадків, встановлених порядком.

Не допускаються особи, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також з гучномовцями, плакатами, транспарантами і іншими предметами, які можуть бути використані для створення перешкод у діяльності Кабміну.

Також не допускаються особи з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров'я предметами.

Крім того, заборонено вхід із тваринами (окрім службових собак Управління державної охорони).

У будівлі уряду також заборонено користуватися телефонними апаратами урядового зв'язку без дозволу відповідальної посадової особи.

Охочі потрапити в будівлю уряду отримують тимчасові електронні картки в бюро пропусків особисто після внесення їхнього прізвища, імені та по-батькові у відповідний список і в систему контролю управління доступом для перевірки пред'явленого документа, що засвідчує особу, та внесення до зазначеної системи додаткової інформації (місце реєстрації особи, номер та дата видачі документа, що засвідчує особу).

Як відомо, у понеділок народного депутата від "Свободи" Юрія Сиротюка не пустили на засідання Кабінету міністрів. Пізніше із засідання Кабміну видворили ще одного "свободівця" Олександра Мирного.

У середу прем'єр Микола Азаров вигнав із засідання депутата Верховної Ради від УДАРу Сергія Капліна.

Читайте також:

Із засідання Кабміну видворили депутата-свободівця

Азаров і опозиціонер поскаржилися один на одного у Генпрокуратуру

В Азарова пояснили, що "дилетант" з фракції Кличка зривав засідання Кабміну

Азаров вигнав ударівця з Кабміну за критику з прибирання снігу

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...