Топ Новини

Для Тимошенко в суді щодо ЄЕСУ створять комфортні умови

19 червня 2012 в 12:46
Керівництво Качанівської виправної колонії отримало лист від судді Київського районного суду Харкова про виклик 25 червня Тимошенко до суд для участі в судовому процесі в справі ЄЕСУ.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Комісія Міністерства охорони здоров'я України рекомендувала Київському райсуду Харкова створити належні умови для перебування екс-прем'єра Юлії Тимошенко на судовому засіданні у справі корпорації "Єдині енергетичні системи України" 25 червня.

«Госпенітенціарна служба України повідомляє, що керівництво Качанівської виправної колонії отримало лист від судді Київського райсуду про виклики 25 червня Тимошенко до суду для участі в судовому процесі у справі ЄЕСУ», - повідомила прес-служба Госпенітенціарної служби України.

«У зв'язку з цим, за відповідним запитом ГПтС медкомісія МОЗ рекомендувала суду створити належні і особливо комфортні умови для перебування Тимошенко в приміщенні суду під час проведення судового слухання кримінальної справи», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: наразі в Харкові відбуваються судові засідання ще за звинуваченням Тимошенко, що стосується діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».

28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра про діяльність корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вирішив за неможливе проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

17 травня медична комісія, що лікує екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливою її присутність на засіданні.

Державні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання в справі у зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

21 травня засідання перенесено на 25 червня.

Читайте також:

Держобвинувачення попросить суд перенести слухання у справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко

Медики проти участі Тимошенко у засіданні суду у справі ЄЕСУ

США засудили новий процес над Тимошенко

Суд відхилив клопотання захисту Тимошенко про відвід прокурора

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...