Топ Новини

Для охорони порядку на виборах у Раду залучать 60 тисяч міліціонерів

6 вересня 2012 в 11:25
У деяких районах кількість виборчих дільниць значна, тому планується залучати в день голосування курсантів, громадських помічників, дільничних, інспекторів.

В день голосування на виборах народних депутатів України, 28 жовтня, до охорони правопорядку буде залучено близько 60 тисяч правоохоронців, повідомив начальник управління масових та спортивних заходів департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України Олег Матвейцов.

"Для вирішення завдань, які покладаються на органи внутрішніх справ, доведеться залучити значну кількість правоохоронців. Планується залучити в межах 60 тисяч", - сказав він на брифінгу в Києві.

Як зазначив Матвейцов, в деяких районах кількість виборчих дільниць значна, тому планується залучати в день голосування курсантів, громадських помічників, дільничних, інспекторів.

- МВС запевняє, що закупівля спецзасобів для розгону демонстрацій не пов'язана з виборами

За його словами, згідно зі ст.34 закону "Про вибори народних депутатів", працівникам міліції заборонено в день виборів перебувати в приміщенні для голосування. "Тільки голова та заступник голови відповідної виборчої комісії можуть запросити представників міліції до приміщення для голосування для зупинки правопорушення", - сказав представник МВС.

Матвейцов також нагадав, що в день голосування на виборах президента України в 2010 році було залучено понад 55 тисяч правоохоронців.

Вибори народних депутатів відбудуться 28 жовтня. В Україні налічується близько 36,3 млн виборців.

Читайте також:

Перед виборами міліція закупить спецзасоби для розгону демонстрацій на кілька десятків мільйонів гривень

Останній мирний протест: Раду закидали туалетним папером

В Україні пом'якшать покарання за несанкціоновані акції протесту

Карпачова: В Україні сьогодні забороняють майже всі акції протесту

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...