Топ Новини

Для депутатів Харківської міськради за кошти бюджету закуплять більше 100 планшетників iPad 2

2 серпня 2012 в 09:35
У міськраді запевняють, що закупівля планшетів - не данина моді, оскільки iPad 2 набагато підвищить оперативність роботи депутатів і скоротить витрати на підготовку до сесій.
ipad_2.jpg
creep.ru

Для роботи депутатів Харківської міської ради восени закуплять 105 планшетних комп'ютерів Apple iPad 2.

Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комп'ютерного забезпечення Харківської міської ради Олександр Фетісенко.

За його словами, придбання комп'ютерів буде фінансуватися з міського бюджету.

Фетісенко зазначив, що модель Apple iPad 2 була обрана тому, що вона найкраще проявила себе під час тестувань. «Це не данина моді, ми проводили тестування, у нас є певні технічні вимоги, і Apple iPad 2 просто найкраще себе проявив», - сказав Фетісенко.

За його словами, розробкою програмного забезпечення для планшетних комп'ютерів займаються фахівці комунального підприємства «Міський інформаційний центр».

- Стартували продажі нового iPad в країнах «другої хвилі»

Фетісенко повідомив, що 23 серпня буде проведено тендер та визначено його переможця, з ним підпишуть договір на постачання планшетів.

Фетісенко зазначив, що пристрої закуплять в рамках створення системи електронного робочого місця депутата міськради. На його думку, нововведення набагато підвищить оперативність роботи міськради і скоротить витрати на підготовку до сесій. «Завдання цих нововведень - відійти від паперового документообігу, тому що з бюджету міста витрачаються великі кошти на підготовку документів на засідання постійних комісій, до сесій. Це величезна кількість паперу, фарби для принтерів тощо», - зазначив Фетісенко.

В даний час здійснюється тестування програмного забезпечення для планшетних комп'ютерів, які планується закупити.

В інтернет-магазинах Харкова планшетний комп'ютер Apple iPad 2 в мінімальній комплектації можна придбати за ціною 4 тисячі 164 гривні за штуку.

Читайте також:

У Харкові регіонали піаряться на латанні тротуару (фото)

Харківські регіонали роздають гречку в обмін на «мову» (відео)

Добкін і Кернес не будуть балотуватися до Ради

Харківський метрополітен закупив табличок на два мільйони гривень

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...