Топ Новини

Діяльність Януковича схвалює кожен четвертий українець

27 лютого 2013 в 17:11

Більшості українців не подобається те, що відбувається в Україні і те, що робить президент.

Виктор Янукович
Віктор Янукович
Андрій Товстиженко, DT.UA

Дві третини громадян (66,3%) в цілому не схвалюють діяльність Віктора Януковича на посаді президента України, схвалюють - 23,8% опитаних, не змогли визначитися - 9,9%. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного "Українським демократичним колом".

Переважна більшість громадян (73,4%) вважають, що в цілому все, що відбувається на сьогоднішній день в Україні, йде у неправильному напрямку. Протилежної думки дотримується 14,5%, а 12,1% не змогли визначитися.

"Українське демократичне коло" провело соцопитування 8-14 лютого. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення України і охоплює всі регіони країни. Методом стандартизованого інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання опитано 1200 респондентів старше 18 років. Статистична похибка вибірки без урахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує ± 2,9%.

Читайте також:

Тільки 18% українців відчули "покращення" за Януковича

Права людини в Україні: стало гірше, але є і "ложка меду в бочці дьогтю"

Донецький губернатор розповів, як за Януковича добре живеться

Більше половини українців не вірять в настання "покращення" у 2013 році

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • задоволеним 27 февраля, 19:14 Вїктор ЯнуковIч , Диктатор Межигір’я - холоп Москви, . День утримання ЯнуковIча коштує два мільйони гривень. Звинувачується у: Фальсифікації місцевих виборів у жовтні 2010 року, а також у незаконному відстороненні від виборчого процесу своїх політичних опонентів.Неприйнятті конституційного рішення щодо проведення у березні 2011 року виборів до українського парламенту. Затвердженні нелегітимних проектів законів. Насадженні окупаційної мови. Необгрунтовано завищеній зарплаті депутатів ВзР, міністрів.Розбудові поліцейської держави. Незаконній передачі міста Севастополя у розпорядження російського Чорноморського Флоту.Медичних експериментах неліцензійними ліками над українцями. Розкраданні природних надр країни(газу, нафти).Нецільовому використанні державних коштів. Покровительстві псевдолiкаря А.Т.Слюсарчука. Покровительстві проповідника Аделаджі.03.02.2013 р. застрелений місцевий житель, Василь Калюжний з Петровського, Загибелі 69-літнього пенсіонера з Донецька. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...