Die Welt: Показовим процесом над Тимошенко Янукович заганяє себе в кут

11 серпня 2011 в 07:07
Україна прагне в ЄС і заслуговує на майбутнє в якості члена ЄС, однак показовим судовим процесом над екс-прем'єром Юлією Тимошенко уряд сам заганяє себе в кут, пише Die Welt.
tymoshenko_timoshenko_vlasenko.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

«Україна продовжує вести переговори щодо угоди про асоціацію з ЄС, яка включає положення про торгівлю та інтеграцію. Переговори можуть завершитися вже до кінця поточного року, що означало б для країни визнання з боку Європи, що призвело б її крок за кроком до безвізового режиму», - зазначає Карл Більдт.

Однак все це виявляється під загрозою через процес над Юлією Тимошенко. Право має поширюватися на всіх, підкреслює автор статті, але продовжує: «Практично ніхто в Європі не вірить, що хоч якесь із звинувачень, висунутих проти Тимошенко, було б прийнято до розгляду судом на Заході. Все це схоже на спробу Януковича та його прибічників прибрати перед виборами сильного конкурента з політичної арени. Цей та інші подібні процеси демонструють у негативному світлі правову систему і органи кримінального переслідування України».

«Переговори щодо угоди про асоціювання будуть продовжуватися - це стратегічно важливе питання для Європи, однак подальші кроки на шляху до його укладення будуть повністю залежати від визнання Україною конституційних цінностей, які лежать в основі європейської інтеграції», - йдеться в публікації Die Welt.

Нагадаємо, що сама Ю.Тимошенко закликала лідерів європейських країн не гальмувати підписання угоди про асоціацію.

«Я хочу звернутися до країн Європейського Союзу, щоб вони максимально прискорили угоду про асоціацію. Я просто благаю їх: не допустити відрочення. І ні на день не відкладати цю велику подію для України», - заявила вона.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...