Депутати залишили без відеофіксації виборчі дільниці в тюрмах

2 жовтня 2012 в 19:42
Відеоспостереження не буде вестися на спеціальних виборчих дільницях, вирішили депутати. Установка веб-камер вже почалася. Російська «Ситроникс», якій з держбюджету виділили мільярд гривень, використовує б/у камери, які стояли на дільницях у Росії.
vibor.jpg
sibnovosti.ru

Верховна Рада внесла зміни до закону про систему відеоспостереження на парламентських виборах в Україні. За відповідне рішення у вівторок, 2 жовтня, проголосувало 263 народних депутата.

Відповідно до закону, система відеоспостереження не встановлюється в приміщеннях Центральної виборчої комісії, окружних виборчих комісій, у приміщеннях зарубіжних і спеціальних (лікарні, тюрми) виборчих дільниць.
 
Інформація, отримана з системи відеоспостереження, може бути використана правоохоронними органами, судами і ЦВК.
 
Разом з тим, парламентська більшість не підтримала поправку депутата Руслана Князевича (НУНС), який запропонував встановити веб-камери на спеціальних ділянках. «Я не розумію, чому випали з цього закону майже 2 тисячі виборчих дільниць. Ми знаємо, що велика кількість зловживань на попередніх виборах проходила саме на спецділянках», - сказав він.
 
Під час обговорення законопроекту Князевич також заявив, що на ділянках встановлюються б/у камери, які стояли на російських виборах.
 
Нагадаємо, що мільярд гривень з державного бюджету виділили дочірній компанії російської «Ситроникс», яка організовувала відеотрансляцію президентських виборів у Росії в березні 2012 року.
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...