Депутати від Партії регіонів більше за інших прогулюють засідання парламенту

28 березня 2012 в 10:01
Томенко оприлюднив списки «прогульників» засідань парламенту. Більшість депутатів входять до фракції Партії регіонів - 11, три - з БЮТ, один - з НУНС і два позафракційних.
rada_portfel_DSC4777.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Віце-спікер Микола Томенко оприлюднив підсумки участі народних депутатів у роботі парламенту.

Окрім реєстрації за допомогою електронної системи «Рада», перед кожним пленарним засіданням проводиться особиста реєстрація депутатів на підставі посвідчення та підтвердження своєї присутності власноручним підписом у журналі реєстрації. Саме це є підтвердженням реальної присутності народного депутата на пленарному засіданні.

«Ні для кого не секрет, що електронна реєстрація зазвичай відбувається шляхом розміщення карток депутатів уповноваженими представниками фракцій. Тому електронна реєстрація не дає реальної картини присутності або відсутності депутата у залі засідань», - цитує Томенка його прес-служба.

За його інформацією за три місяці роботи відбулося 28 пленарних засідань. За цей час 73 депутати не пропустили жодного засідання: 26 із них - з фракції Партії регіонів, 14 - з БЮТ, 7 - з Народної партії, 4 - з КПУ, 9 - з НУНС, 10 - з групи Реформи заради майбутнього, і 3 позафракційних.

Політик зазначив, що всі пленарні засідання за цей період пропустили 17 народних депутатів більшість з яких є членами Партії регіонів. Так від «регіоналів» були відсутніми 11 депутатів, 3 - з БЮТ, 1 - з НУНС і 2 позафракційних.

У список «прогульників» потрапили представники фракції Партії регіонів Нуруліслам Аркаллаєв, Рінат Ахметов, Андрій Веревський, Юрій Іванющенко, Сергій Момот, Олександр Пеклушенко, Антон Пригодський, Василь Стельмашенко, Василь Хмельницький, Юрій Чертков, Артем Щербань. Бютівці, проігнорували сесійний роботу - Гарегін Арутюнов, Костянтин Жеваго, Вадим Трофименко; позафракційні - Руслан Богдан і Олександр Буряк. Від НУНС на засідання Ради не ходив Ігор Палиця.

Читайте також:

Янукович відчитав Азарова за міністрів-прогульників

Через блокування Ради бютівців залишать без зарплати


Депутати на 20 млн грн збільшили витрати на свої потреби

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...