Топ Новини

Депутати поскаржилися на Литвина, який "привласнив" сайт Верховної Ради (ФОТО)

3 вересня 2012 в 13:17
Депутати незадоволені тим, що на стартовій сторінці сайту щодня з'являється до 10 фотографій глави Верховної Ради, стільки ж повідомлень про його діяльність та інформація про нього.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin_-6_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Народні депутати вважають за необхідне упорядкувати офіційний сайт Верховної Ради, привести його у відповідність з його основним призначенням - інформуванням громадян про роботу парламенту, оскільки зараз він більше «нагадує персональну сторінку голови ВР Володимира Литвина».

Про це йдеться у зверненні до керівництва парламенту народних депутатів України Ірини Геращенко, Ольги Герасим'юк, Олександра Третьякова, Кирила Куликова та Віталія Чепіноги.

Депутати зазначають, що Верховна Рада нещодавно виділила значні кошти на оновлення офіційного сайту парламенту. Однак, констатують вони, «сьогодні офіційний сайт більше схожий не на інформаційну сторінку про діяльність Верховної Ради України, а на персональну сторінку голови ВР Володимира Литвина».

Зокрема, йдеться у зверненні, на стартовій сторінці сайту щодня з'являється до 10 фотографій глави Верховної Ради, стільки ж повідомлень про його діяльність та інформація про нього. «У деякі дні Литвин взагалі є єдиним героєм офіційної сторінки парламенту, інші новини про діяльність депутатів, у тому числі законотворчу - просто відсутні», - зазначили автори звернення.

Народні депутати вимагають на найближчому засіданні погоджувальної ради і парламентського комітету з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності ВР розглянути питання про неприпустимість використання адміністративного ресурсу та службового становища спікером Володимиром Литвиним, а також дати публічну оцінку цьому факту.


*Скріншот з сайту ВР, 03.09.2012

Читайте також

Депутатам уріжуть передвиборчу агітацію з парламентської трибуни

Литвин розповів, з чиєї провини йому довелося підписати «мовний закон»

Тимошенко не виключає, що парламентські вибори закінчаться новою революцією

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...