Топ Новини

Депутати підготують своє бачення персонального голосування у новому складі Ради

23 листопада 2012 в 19:09
Представник президента наголосив, що всі учасники підкреслили свою готовність виконувати норму Конституції про персональне голосування у залі Верховної Ради. У той же час, Мірошниченко підкреслив, що на обговоренні залишається питання, яким чином технічно забезпечити виконання цієї норми Конституції: або прийняти окрему постанову, або достатньо самої норми Конституції.
7b0b2d3b57eb86b5e7ceb029d1651a133f70e2f3.jpg
ukranews.com

На засіданні підготовчої депутатської групи 28 листопада кожна політична сила викладе своє бачення, як забезпечити персональне голосування в парламенті.

"Насправді сьогодні досягнуто значного прогресу в діалозі. Він полягає в тому, що є готовність, при чому однозначна і принципова готовність виконувати норми Конституції не тільки з боку наших колег з боку опозиції, але і з боку Партії регіонів і комуністів, а також самовисуванців. Результатом сьогоднішньої зустрічі стала домовленість про те, що будуть письмово викладені пропозиції про те, як краще це зробити, і об 11.00 в середу буде презентована позиція кожної з політичних сил про те, як саме реалізувати цю домовленість", - сказав журналістам 23 листопада ввечері постійний представник президента в парламенті, депутат Партії регіонів Юрій Мірошниченко після завершенню наради у спікера Верховної Ради за участю представників політичних партій, що пройшли до парламенту.

За словами Мірошниченка, зустріч в п'ятницю пройшла досить конструктивно.

При цьому він підкреслив, що представники опозиції на нараді в п'ятницю підкреслили, що решта питань вони готові розглядати, але тільки після того, як буде знайдено консенсус з питання про забезпечення персонального голосування кожного народного депутата.

Мірошниченко зазначив, що, разом з тим, у ході сьогоднішньої наради обговорювалися й інші питання, зокрема про те, як повинні прийматися рішення в рамках підготовчої депутатської групи, а також у рамках робочих груп, які можуть бути створені для роботи над різними питаннями. Таким чином повинен розроблятися порядок денний.

Народний депутат ще раз наголосив, що всі учасники підкреслили свою готовність виконувати норму Конституції про персональне голосування у залі Верховної Ради.

У той же час, Мірошниченко підкреслив, що на обговоренні залишається питання, яким чином технічно забезпечити виконання цієї норми Конституції: або прийняти окрему постанову, або достатньо самої норми Конституції.

"Велася дискусія з приводу того, як краще це зробити", - сказав він.

Слова регіонала підтвердив і представник партії "Свобода" Руслан Кошулинський.

"Саме так. Опозиція підготувала своє бачення цієї ситуації, підготували необхідні проекти документів. Ми надамо їх представникам інших фракцій і самовисуванців для того, щоб можна було розробити документальну базу і прийняти рішення про персональне голосування", - сказав він.

Представник ВО "Свобода" повідомив, що у його політичної сили вже готові документи, щодо забезпечення персонального голосування.

"Ми сподіваємося на те, що більшість, яка є в підготовчій групі, зрозуміє необхідність такого кроку, про те, що принципи є вище інструментів, і прийме правильне рішення", - сказав Кошулинський.

При цьому він додав, що ні за яких інших питань рішення не приймалося і буде прийматися тільки після вирішення питання з персональним голосуванням народних депутатів.

Читайте також:

Литвин запропонував заборонити в Раді парасольки і яйця

Яценюк пообіцяв, що нова Рада запрацює тільки після вирішення питання з «кнопкодавами»

Литвин не збирається в новій Раді підтримувати регіоналів

Обирати спікера будуть у перший же день роботи нової Ради

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...