Топ Новини

Депутати не захотіли скасовувати пенсійну реформу

6 вересня 2011 в 10:32
Парламентарії відмовилися скасувати закон про пенсійну реформу. За прийняття відповідного проекту постанови №7455 проголосували всього 52 народних депутати.

Законопроект був ініційований членами фракції НУНС Юрієм Кармазіним та «БЮТ-Батьківщина» Ольгою Боднар. Депутати пропонували скасувати пенсійну реформу у зв'язку з порушенням процедури розгляду і голосування даного законопроекту.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла пенсійну реформу у ніч з 7 на 8 липня. Однак закон не був підписаний спікером і не був направлений на підпис президенту.

На поточній сесії народні депутати розглянуть зміни до прийнятого закону.

Як писало ZN.UA, основною причиною необхідності переголосування закону для влади стала прийнята під час другого читання поправка № 40 народного депутата Арсенія Яценюка, яка передбачає збільшення пенсії понад 10 млн пенсіонерів. Суть поправки полягала в тому, що перерахунок пенсій має проходити з середньої зарплати за 2009 рік, а не за 2006-2008, як було зазначено у початковому варіанті законопроекту. Прийняття такої поправки накладає зобов'язання на Пенсійний фонд в розмірі близько 40 млрд грн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...