Топ Новини

Депутатам заборонили відвідувати засідання Кабміну без дозволу Азарова

13 березня 2013 в 18:28

Кабмін своєю постановою обмежив можливість присутності депутатів на засіданнях, а також заборонив народним обранцям перебивати міністрів під час доповідей.

azarov_partyofregions_dsc5824.jpg
partyofregions.org.ua

Кабінет міністрів своєю постановою від 11 березня зобов'язав народних депутатів погоджувати з прем'єр-міністром участь у засіданнях уряду.

"Питання участі народних депутатів України в засіданні Кабінету міністрів вирішується за погодженням з прем'єр-міністром на підставі повідомлення з особистим підписом народного депутата України або голови депутатської фракції, групи, яке надійшло до дня проведення засідання (але не пізніше ніж за 24 години до його проведення)", - говориться в документі, яким внесено зміни до регламенту Кабміну.

При цьому повідомлення з використанням факсимільного відтворення підпису до розгляду не приймаються.

Згідно з документом, якщо кількість нардепів, які бажають взяти участь у засіданні, перевищує кількість визначених у залі засідань місць для їх розміщення, у засіданні беруть участь депутати пропорційно кількості представників від депутатських фракцій, груп і кількості позафракційних народних депутатів України, які виявили бажання взяти участь у засіданні.

Крім того, відтепер для забезпечення розміщення народних депутатів у залі засідань Кабміну буде резервуватися необхідна кількість місць, але не більше десяти.

Також у документі підкреслюється, що присутнім на засіданні "забороняється переривати доповідачів, коментувати доповіді та виступи, робити репліки і іншим способом перешкоджати проведенню засідання Кабінету міністрів".

Більше того, відтепер запрошені особи можуть вносити пропозиції щодо обговорюваного питання і робити застереження тільки з дозволу головуючого.

Нагадаємо, 27 лютого на засідання уряду за участю президента України прибула делегація нардепів від фракції "Батьківщина" на чолі з головою фракції Арсенієм Яценюком.

У ході засідання, Яценюк голосно вимагав виступити. Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Яценюк "зриває засідання уряду", після чого опозиція залишила засідання уряду з криками "Ганьба".

6 лютого засідання Кабміну також відвідували народні депутати від ВО "Свобода".

Читайте також:

Кабмін ліквідував сотню непотрібних консультативних і дорадчих органів

Депутати від "Свободи" не з'явилися на засідання Кабміну

Опозиційні депутати прийшли на розширене засідання Кабміну за участю Януковича

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...