Депутат запропонував припинити марнувати тонни паперу на копіювання законопроектів в Раді

25 жовтня 2011 в 07:56
У Верховній Раді зареєстрований законопроект народного депутата Руслана Князевича (НУНС) №9322, яким пропонується скасувати норму регламенту про обов’язковість видачі всім депутатам паперових копій законопроектів.

Депутат вважає недоречним «тиражування всіх законопроектів в декількох сотнях примірників», оскільки в реальній практичній роботі використовуються електронні версії цих документів, розміщені на веб-сайті парламенту.

Проектом пропонується надсилати депутатам тексти законопроектів електронною поштою. «Саме з такою метою народним депутатам надаються службові портативні комп’ютери, необхідна оргтехніка, офіційна адреса електронної пошти тощо», - відзначає автор у пояснювальній записці до проекту закону.

Також запропоновано поширити загальний порядок обов’язковості розміщення на веб-сайті Верховної Ради України законопроектів на тексти прийнятих законів підписаних головою Верховної Ради України та направлених президентові України.

Нагадаємо, що в восени минулого року голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив Кабінет міністрів самостійно роздрукувати проект Податкового кодексу, тому що в парламенті закінчився папір.

Законопроект №9322 на сайті парламенту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...